GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Nina Surferka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Nina Surferka (Nina Surfer Girl) – Czyż między tygodniami pracy i obowiązków nie kusi człowieka wypad do jakiegoś ciepłego, słonecznego i dalekiego miejsca?

Nina postanowiła skorzystać z nadarzającej się okazji i wyrwać się nad ciepłe morze, aby odpocząć wśród szumu fal. Można bez poczucia winy zjeść coś słodkiego. Ale potem warto być aktywnym i postanowiła wyrwać się na surfing.  Własnoręcznie przyozdobiona deska daje o wiele więcej satysfakcji ale i porządnie brudzi początkującego artystę. Nina także wyszła z tego pobrudzona i dlatego musi się umyć. Kolejnym jej wakacyjnym planem jest złapać odrobinę opalenizny. Tylko pamiętaj, że skórę trzeba chronić. Ale jeśli opalanie będzie bezpieczne to Nina w lekkim brązie pobiegnie na deskę. Wybierz jej fantastyczny strój kąpielowy, ozdoby z kwiatów a na koniec wybierz plażę, która będzie cudownym tłem dla tej zabawy.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, Gry Symulacje, i Gry Ubieranki