GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Piesek Tropiciel

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Piesek Tropiciel (Pop Top Pups) – do tej gry dla dzieci na pewno nie trzeba namawiać miłośników zwierząt, a w szczególności miłośników piesków. Dodajmy mądrych i miłych piesków rasy Terrier. Naszym zadaniem jest tropienie porozrzucanych na polanie kapsli, starych gazet i folii oraz innych śmieci. Zebranie wymienionych rzeczy spowoduje, że nasz piesek zdobędzie cenne punkty, czas i energię, nie mówiąc już o tym, że na polance zrobi się czysto i przyjemnie.

Bennet czy Yank – na początek wybieramy pieska. Bennet lubi zbierać niebieskie kapsle, a Yank różowe. Sam zdecyduj, który piesek będzie dla Ciebie odpowiedni.
Gra dla dwojga! W tej grze możecie grać we dwoje np. ze swoją siostrą, bratem, mamą lub przyjacielem, który także lubi pieski. Wtedy wybieramy tryb Two Players, a następnie wybieramy tryb gry:
Friendly Mode – pieski współpracują ze sobą i razem muszą uzbierać odpowiednią ilość kapsli.
Versus Mode – w tym trybie zaczyna się prawdziwa rywalizacja. Tropimy kapsle na własne konto i kto uzbiera więcej ten wygrywa.

Sterujemy przy pomocy klawiszy. Strzałki w prawo / w lewo – gdy gramy sami oraz klawisze Z i X – gdy gramy we dwoje.

Drogie dzieci! W taką zabawę jak ta możemy zabawić się również na dworze – wystarczy udać się do parku, lasu czy na łąkę. Tam na pewno znajdzie się coś do zabawy – możemy np. zbierać na punkty jednakowe listki lub w okresie jesiennym kasztany, a za zebranie śmiecia dostawać bonusowe punkty. Do tej zabawy możecie zaprosić więcej znajomych – oczywiście, ten kto posiada, obowiązkowo z pieskami! 🙂

Życzę Wam doskonałej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry dla Dzieci, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zwierzęta