GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Diner Dash: Hometown Hero

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Diner Dash: Hometown Hero – tym razem Flo wyrusza ze swoją babcią na gastronomiczny podbój miasta. Mamy dwa tryby gry: Story Mode – tryb zwyczajny (przechodzimy kolejne etapy) i Endeless Shift – tryb na refleks (obsługujemy klientów przy okazji rozwijając restaurację „upgrades”). Zadanie jest proste – na początek gdy przychodzą klienci musimy ich usadzić w dobrym miejscu, następnie podać menu, przyjąć zamówienie i zrealizować. Na koniec musimy posprzątać stolik i odebrać należną zapłatę.

W prawym dolnym rogu mamy napis Pause, dzięki któremu możemy zrobić sobie małą przerwę w grze. Jest to ważne, bo nigdy nie możemy pozostawić klientów samych sobie bez naszej obecności, ponieważ mają oni nad głowami serduszka, które wskazują na poziom zadowolenia, jeśli czekają na coś zbyt długo, denerwują się i tracą serduszka, a my cenne punkty.

Normal Goal – w każdym levelu musisz zdobyć odpowiednią ilość kasy, czyli obsłużyć pewną liczbę klientów,
Expert Goal – gdy się bardziej postarasz możesz także zdobyć dużo więcej kasy,

Pracujemy dopóki restauracja jest otwarta open, do tego czasu przychodzą nowi klienci. Po upływie tego czasu closed możemy jeszcze obsługiwać pozostałych klientów, ale nowych już nie.
Drobna uwaga ode mnie, jeśli usadzacie klientów przy stoliku, przeciągnijcie ich aż do momentu kiedy będą siedzieć, dopiero wtedy puszczamy przycisk myszki.

Zagraj też w Hotel Dash

Miłej zabawy:) BobiBobi (:

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje