GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Makaroniarnia

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Makaroniarnia (Papas Pastaria) – Tym razem mam dla wszystkich dzieci grę w której będziemy podawać makarony, kluseczki i pasty. Razem z jednym z naszych bohaterów przenosimy się do słonecznej Italii aby tam obsługiwać przychodzących do restauracji gości.

Na początku gry wybieramy jednego z bohaterów, a będą to albo Doan albo Utah. Jak już go wybierzemy ten natychmiast musi się spakować i wyruszyć w podróż bo czeka na niego praca w Makaroniarni. Niewiele więc myśląc nasz bohater wyrusza i już za chwilę znajduje się w pracy, a tam czeka na niego sporo zadań do wykonania. Rozpoczęcie pracy w Makaroniarni jest równoznaczne z pojawieniem się pierwszych klientów od których zbieramy zamówienie Take Order.
Order Station – tu właśnie zbieramy zamówienia,
Cook Station – tu gotujemy,
Build Station – kończymy gotowanie i dbamy o wygląd estetyczny potrawy,
Bread Station – dodajemy chlebek (bagietkę).

Przechodzimy przez każdy z wyżej wymienionych etapów aby w konsekwencji podać gotowe danie naszemu wygłodniałemu klientowi, który oceni naszą pracę.
Nasza Makaroniarnia rozwija się z każdym poziomem. W kolejnych etapach gry dostajemy nowe produkty, a za zarobioną kasę możemy udoskonalić nasz lokal, rozbudować go i zainwestować w nowe sprzęty.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Realizujemy kolejne zamówienia i wykonujemy zadania.

Makaroniarnia czyli Papa’s Pastaria to fantastyczna gra dla dzieci, które lubią wyzwania, dobrą zabawę i chcą sprawdzić się w kuchni i w fajnym „smacznym” biznesie jakim są makarony podane na wiele różnych sposobów. Zapraszam wszystkie dzieci do gry!

Miłej, makaronowej;) zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje