GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wieża Oblężnicza

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wieża Oblężnicza (Medieval Defense Z) – Gdzieś tam na innym kontynencie doszło do tajemniczej zarazy, która zamieniła wielu ludzi w głodne stwory.

Ale póki jest nadzieja to warto o nią walczyć. Nieliczni ocaleni zebrali się w grupki bo razem mają większe szanse na przetrwanie. Nie siedzą jednak zamknięci w obwarowanych grodach, gdzie nie byłoby pożywienia ale wędrują przez niebezpieczne tereny, korzystając w wysokich wież oblężniczych. Zaprzężone w silne i odważne osiołki wieże są schronieniem i bronią jednocześnie. Kliknij osiołka aby rozpocząć podróż. Gdy go klikniesz drugi raz, zatrzyma się. Zbieraj złoto, dzięki któremu możesz rozbudowywać wieżę, wyposażać obrońców w łuki i bronić się przed nadciągającą hordą wroga. Im wyższy level osiągniesz, tym większe masz możliwości ale i wrogów  też przybywa. Nie pozwól im na zwycięstwo, bo upadek tej wierzy to upadek ludzkości.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Strategiczne, Gry Strzelanki, i Gry Zręcznościowe