GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Chomikowy Hotel

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Chomikowy Hotel (Hamster Hotel) – Co powiecie drogie dzieci na hotel, którym zarządzają i obsługują chomiki? Prawda, że sympatycznie? To gra dla dzieci, które uwielbiają chomiki.

Zapraszamy do „ChomiHotelu”:)!Początek gry to wprowadzenie, ale myślę, że szybko połapiecie się co i jak. Przybywających do hotelu gości na początek musimy rozlokować (łącznie z walizką), a następnie spełniać ich zachcianki. Czasem jest to obiad na stołówce lub podanie czegoś do pokoju – wszystko w ramach pobytu. Oczywiście gdy skończy się doba hotelowa nasi goście opuszczają hotel i płacą nam pieniążki, a my bierzemy się za posprzątanie bałaganu jaki zostawili.

Każdy level to misja – obsłużenie odpowiedniej liczby gości w jak najkrótszym czasie, a tym samym zarobienie odpowiedniej ilości kasy. Tylko zarobienieEarn wystarczającej gotówki i osiągnięcie wzmaganego progu Goal pozwoli Ci przejść do kolejnego poziomu. Do przejścia mamy aż 20 leveli z których w każdym mamy coraz więcej pracy – zwiększa ilość pokoi hotelowych, ale też więcej zarabiamy.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

Fajnie byłoby się znaleźć w takim hotelu w którym wszystko robią dla nas i za nas:) te przemiłe gryzonie. A za każde wykonane zadanie dostawałyby od nas ich ulubione jedzonko prosto z ręki, a za dodatkową pomoc moglibyśmy je pogłaskać i się z nimi pobawić. Super prawda? Na pewno gdzieś jest taki hotel…:)

Zagraj też w inne hotelowe gry:
Jane’s Hotel
Robinson Hotel
Dog Hotel

Miłej Zabawy w Hotel! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje i Gry Zwierzęta