GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Muzealna Przygoda Sue

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Muzealna Przygoda Sue – Czy wyjście do muzeum może być nudne lub naszpikowane niezbyt interesującymi opowieściami lub dziełami? Oczywiście, że nie! Zwłaszcza porą nocną i do tego gdy naszej przygodzie przewodniczy znana wszystkim dzieciom bohaterska Sue. Ale czy Sue na pewno wybrała się do muzeum podziwiać obrazy, rzeźby i antyki? Zdecydowanie nie, no może przy okazji:), jeśli oczywiście znajdzie na to czas… Przejdźmy zatem do gry.

To gra dla dzieci trochę na spostrzegawczość, a trochę na spryt i zręczność. Naszym zadaniem w grze jest zebrać wszystkie przydatne rzeczy, które napotykamy podczas wycieczki po ciemnych korytarzach muzeum (na szczęście Sue posiada latarkę). A więc na początek powiem Wam, że najważniejsze jest zbierać po drodze ukryte gdzieś w rzeźbach, za obrazami i w różnych innych dziwnych miejscach czekoladki – gdy zauważymy opakowanie klikamy na nie. Sue musi tych opakowań złapać pełną pulę czyli 5 na 5.

Drugie zadanie to oczywiście być bardzo uważnym i zbierać przydatne przedmioty jak: gaśnica, stołeczek, klucz itd.. Nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. Np. gaśnicę wykorzystamy do ugaszenia nadchodzącego pożaru, kluczem otworzymy kłódkę, a stołeczkiem podeprzemy rzeźbę… co jeszcze przekonasz się pomagając Sue przedostać się do wyjścia.
Pokonywanie planszy wiąże się ze stratą jednego z trzech dostępnych żyć, ale nie martwimy się tym bo zawsze można zacząć jeszcze raz. Gdy uda nam się w końcu dostać do wyjścia przechodzimy do kolejnego etapu.

Sterowanie:
myszka – gdy musimy w grze wykonać jakieś zadanie – złapać opakowanie z czekoladkami, znaleźć i użyć przydatny przedmiot wtedy klikamy myszką.

Miłej Nocnej Przygody w Muzeum życzy Wam
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe, Gry Szukaj i Klikaj, i Gry Znane Postacie