GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Papa Louie 2

Ocena gry:

5.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Papa Louie 2: Kiedy Atakują Hamburgery! (Papa Louie 2: When Burgers Attack!) – To niesamowite jak bardzo mogą wciągać platformowe gry dla dzieci. uwierzcie mi! Tak właśnie jest z tą fantastyczną grą gdzie atakują nas hamburgery:).

Zaczynamy. Na początek jak to zawsze bywa w grach Papy wybieramy bohatera, który będzie nam towarzyszył przez całą rozgrywkę, a będzie to Marty lub Rita. Zapoznajemy się z historyjką w której nasi bohaterowie zostają przeniesieni do tajemniczej hamburgerowej krainy i tam muszą walczyć z napotkanymi warzywami i innym „ruszającym się” jedzeniem:).

Jedzenie atakuje! Na naszej drodze stają groźne pomidory, cebule i inne warzywa. Na szczęście mamy przy sobie kuchenną łopatkę lub ścierkę (w zależności od wybranego bohatera) dzięki której nic nam nie zagraża – wystarczy, że jej użyjemy i problem z głowy. Najgroźniejsze jednak są skaczące hamburgery – z nimi już nie będzie tak łatwo bo musimy się trochę natrudzić aby się pozbyć całego intruza. Pokonując kolejne plansze postaraj się pozbierać wszystkie skarby i bonusy – nawet te ukryte.
W grze mamy dużo opcji dzięki którym możemy podejrzeć z jakimi mamy do czynienia wrogami, podejrzeć stan bonusowy, zmieniać głównego bohatera w trakcie gry, a także zmienić przyciski jakimi sterujemy w grze.

Sterowanie
– strzałki – biegamy i skaczemy,
– spacja – używamy jej aby pozbyć się przeciwnika.

Zobacz też pierwszą część gry: Papa Louie – Atak Pizzy

Fantastyczna i wciągająca gra prawda? Mam nadzieję że nie będą Wam się
śnić złe pomidory i hamburgery:)
Dobrej Zabawy! życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe