GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

FireBoy & WaterGirl 3 In The Ice Temple

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

FireBoy & WaterGirl 3 In The Ice Temple – Do tej gry chyba nie muszę nikogo przekonywać, a o tym, że jest super przekonały się wszystkie dzieci, które lubią dobrą i wymagającą rozrywkę. Tym razem „Gorący Chłopiec” i „Wodna Dziewczynka” zabierają wszystkie dzieci na świetną przygodę do Świątyni Lodu, Śniegu i Zimna. W tej grze prócz zbierania skarbów czeka na nas sporo niespodzianek i zagadek do rozwikłania.
Gra jak zawsze zaskoczy nas nietypowymi rozwiązaniami i będzie wymagała od nas logicznego myślenia. Mamy nowe elementy jak tytułowy lód, dmuchawy, lasery czy windy. Chłopiec nie może np. wspiąć się pod górę po lodzie bo się ślizga (Ogień podgrzewa lód a ten robi się bardzo śliski). Dziewczynka za to po lodzie porusza się bardzo wolno (Woda zamarza od lodu) co nie zawsze jest dobre gdy np. liczy się czas.

Najważniejsza sprawa! GRA DLA DWOJGA! W tej grze mamy dwoje bohaterów i dlatego możemy grać w nią we dwoje:) – z przyjacielem, z mamą, z tatą z siostrą z bratem lub z kim tylko chcecie – najważniejsza jest współpraca!

Pomóż im wykonać tą lodowatą misję! BobiBobi

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry Fizyczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, i Gry Zbieranie i Łapanie