GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Magiczny Salon Fryzjerski

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Magiczny Salon Fryzjerski (Enchanted Forest Hair Salon) – W tajemniczym i magicznym lesie będzie się działo coś niesamowitego. Wielki bal, zabawa lub inna uroczystość, na która zostały zaproszone trzy urocze wróżki. Każda z nich jest zachwycona i przerażona jednocześnie. A wszytko z powodu włosów, które dawno nie widziały fryzjera a częste wycieczki po lesie i latanie wśród chmurek nie służyło ich wyglądowi. Konieczna będzie wizyta u profesjonalisty.

W świecie wróżek wieść się niesie, że najlepszy salon jest u Roszpunki. Ona zna się na włosach, jak mało kto. I tam udają się nasze podopieczne. Zaopiekuj się ich włosami. Zacznij od podstawowych zabiegów higienicznych i je umyj. Dopiero po tym można eksperymentować z farbowaniem, cięciem, układaniem w nowe fryzury. Z tego salonu nikt nie wychodzi niezadowolony. Szczęście rysujące się na twarzach wróżek mówi samo za siebie. A wieczorne impreza na pewno będzie cudowna.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Fryzjer, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Symulacje