GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Roślinki Kontra Monsterki

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Roślinki Kontra Monsterki (Plants vs Monsters) – to gra dla prawdziwych poszukiwaczy mocnych wrażeń. Do przejścia aż 10 plansz. A w samej grze walka pomiędzy roślinkami, ich obrońcami oraz podstępnymi Monsterkami, czyli potworkami, które chcą podstępnie zbliżyć się do roślinek.
Na początku gry macie okazję przejść mały samouczek. Wyświetlać będą się wskazówki i instrukcje. Sama gra jest dość prosta w obsłudze. Na dole ekranu gry widzicie dostępne roślinki i ich obrońców. Jeśli są podświetlone, czyli macie wystarczającą ilość energii (widzicie ją w lewym, górnym rogu), aby je posiać, przeciągnijcie je na wolne pola planszy (na trawkę). Na samym początku ustawiamy roślinkę, a zaraz przed nim wartego aż 100 punktów energii obrońcę. Kiedy z prawej strony planszy będzie zbliżał się Monster, obrońca zacznie strzelać i pokona go. Pamiętajcie, aby nie zostawiać roślinki bez obrońcy. W czasie trwania gry będą pojawiać się  żółte symbole energii. Klikajcie na nie, aby je zebrać, to bardzo ważne, ponieważ to dzięki nim możecie kupić roślinki i obrońców. Z czasem Wasza armia będzie naprawdę imponująca!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

Zapraszam do gry! Wasz Bobibobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strategiczne, i Gry Strzelanki