GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Doktor Carter i Kółka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Doktor Carter i Kółka (Dr. Carter and the Wheels of Salvation) – to bardzo ciekawa gra, w której twoim zadaniem jest wydostać doktorka z krateru starej kopalni na zewnątrz. Dokonasz tego za pomocą kręcących się stale kół zębatych. Nasz bohater ma taką właściwość w swych stopach że się do tych kół przyczepia i mocno trzyma dopóki nie klikniemy myszką. Wtedy Carter się odrywa i leci do następnego kółka.

Przy okazji po drodze możesz zbierać diamenty rozrzucone po całej kopalni – dostajesz za to punkty. Na wyjście z krateru w każdej z plansz masz określony czas – pogania Cię wypełzająca z dołu, coraz wyżej ku górze, lawa. Kiedy Doktor Carter wyłoni się chociaż czubkiem głowy nad poziom ziemi, automatycznie przejdziesz do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie za pomocą myszki, spacji lub kursora w górę na klawiaturze – skok Cartera,

Points – liczba zdobytych punktów,
Czerwone lampki – na środku w dolnej części ekranu to życia Cartera,
Level – który poziom.

Wskaźnik po prawej stronie informuje Cię jak wysoko już wszedłeś doktorkiem i gdzie za Tobą jest lawa;( Nie pozwól, by lawa dosięgła jego stóp lub głowy, gdy akurat jest do góry nogami:) Zapomnij o codziennym życiu i oddaj się kopalnianej przygodzie bez reszty.

Pamiętaj! Doktor Carter w Twoich rękach – Powodzenia:)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Skakanie