GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Szop „Skakacz”

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Szop „Skakacz” (Raccoon Jump) – Tym razem zapraszam Was to super zręcznościowej gry dla dzieci z szopem w roli głównej. Tym razem „Szop Pracz” to „Szop Skakacz”:) ponieważ jego zadaniem jest wspinanie się jak najwyżej po trawiastych platformach przy pomocy skoków. Dzięki zebranym bonusom Nasz bohater może skakać a to wyżej, a to szybciej, a to znów „odpala” rakietę i pędzi ile sił. Dlatego właśnie warto zbierać bonusy.
Na pokonanie poziomu Nasz Skakacz ma pewien czas, w którym powinien się zmieścić. Czasu ubywa, jednak możemy go sobie „dorzucić” zbierając po drodze różne skarby i owoce. Z każdym kolejnym levelem skarby i owoce są coraz trudniej dostępne, ale z pewnością w pokonaniu drogi pomogą Nam zebrane bonusy. Pamiętajcie, że gdy zbierzecie śmigło, to wystarczy wcisnąć i przytrzymać spację, aby unosić się do góry.
Ta gra to naprawdę świetna zabawa dla wszystkich dzieci lubiących wyzwania. Czy uda Ci się wskoczyć jak najwyżej? Spróbuj! Jest jeszcze coś – w tą grę możecie zagrać we dwóch. Wystarczy wybrać opcję 2-Players. Przy okazji warto docenić piękną kolorystykę gry i to jak Nasz Szop Skacz ma wiele zieleni. Chciałoby się zamieszkać w takim miejscu, prawda?

Sterujemy
– gdy gra 1 gracz – przy pomocy strzałek na klawiaturze.
– gdy gra 2 graczy – jeden strzałkami, drugi klawisze S, D, F i E,

Udanej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy i Gry Skakanie