GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Tanks

Ocena gry:

5.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Tanks – to strzelanka z elementami logicznymi. Musimy opracować pewną strategię jak zniszczyć czołg (czołgi) nieprzyjaciela. Do wyboru mamy dużo radzajów broni jednak aby z nich skorzystać musimy za nie zapłacić. Zarabiamy pieniądze poprzez niszczenie wrogich czołgów. Oprócz zwykłej armatki w arsenale mamy do wyboru m.in. Volcano bomb, Shower i Hot Shower – spadający grad bomb, Atom bomb i Small atom bomb a także Small ball, Ball, Large ball, Small ball V2, Ball V2, Large ball V2 – bronie wysokiego rażenia. Do dyspozycji mamy także m.in. takie funkcje jak Repair kit – czyli samonaprawa oraz Teleport czyli przeniesienie w inne miejsce na polu bitwy.
W grę maksymalnie może grać aż 5 zawodników walcząc ze sobą lub z komputerem. Można zagrać także 1 na 1 z drugą osobą lub z komputerem. Po każdej z plansz gra przenosi nas do arsenału broni gdzie możemy zakupić odpowiednie sprzęty.

Terrain Type (teren walki): Mountains (góry), Forest (las), Desert (równina) lub Random (losowy),

Players – liczba graczy (tu ustalamy także czy gramy z komputerem czy z drugą osobą). Po wybraniu np. 2 graczy (ja i komputer) w następnej kolejności ustalamy Name (imię) oraz Color (kolor naszego czołgu) następnie to samo powtarzamy dla drugiego gracza – w tym przypadku jest to komputer więc zaznaczamy opcję Computer Controlled.

Sterowanie klawiaturą:
Strzałki w prawo / w lewo – ruch w lewo lub w prawo naszego czołgu,
Strzałki w górę / w dół – ruch działka,
PageUp i Page Down – moc uderzenia,
Q i W – zmiana broni,
Spacja – wystrzał.

Powodzenia w walce życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Chłopców, i Gry dla Dwóch Graczy