GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Azkend

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Azkend – to magiczna przygoda w świecie układanek! Pewni archeolodzy odkryli tajemniczy przedmiot, który ma wielką moc jednak jego mankamentem jest to, że jest przeklęty. Naszym zadaniem jest zdjęcie tej klątwy. Musimy zdobyć 8 talizmanów umożliwiających dotarcie do Świątyni Czasu. Jedyną możliwością ich pozyskania jest gra w układankę. Polega ona na łączeniu myszką minimum trzech identycznych elementów. Elementy, które zaznaczyliśmy znikają, a pole pod nimi zaznacza się na inny kolor. Gdy całe tło planszy wypełni się nowym kolorem oznacza to koniec pierwszego etapu. Dany poziom zawsze składa się z dwóch etapów. W pierwszym musimy w każdym miejscu w układance wykonać przynajmniej jedno takie łączenie. A w drugim, część wspomnianego wcześniej talizmanu sprowadzić na sam dół poprzez usuwanie przedmiotów znajdujących się pod nim. Autorzy gry postanowili nam jednak pomóc. Gdy połączymy ze sobą więcej elementów niż 3 np. 8. to w tej sekwencji na pewno pojawi się piorun. Gdy uzbieramy ich tyle, że będą wypełniały wszystkie miejsca po prawej stronie, to „wystrzelają” one te obszary, w których my nie potrafimy wykonać jakiegokolwiek łączenia.

Start – aby rozpocząć grę, następnie kliknij Play,
Adventure – w tej wersji gry na stronie dostępny jest tylko tryb Adventure,

Sterujemy myszką. Zaznaczamy takie same elementy na planszy. Klikamy lewym przyciskiem myszy i nie puszczając staramy się zaznaczyć jak najwięcej odpowiednich elementów.
Czas – oczywiście na wykonanie zadania na każdym poziomie mamy określony czas, który pędzi nieubłaganie i pokazany jest na dole strony w postaci zegara.

Powodzenia w Świecie Pełnym Magii! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Puzzle i Gry Trzy w Linii