GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cooking Show: Klopsiki po Grecku

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cooking Show: Klopsiki po Grecku (Greek Meat Balls) – do tej kulinarnej gry dla dzieci nie będziesz potrzebować żadnych kuchennych przyborów czy narzędzi. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z przepisem, czyli zaleceniami przekazywanymi w trakcie gry. Tym razem przygotowujemy pyszne klopsiki po grecku, do których wykonania będziemy potrzebować czosnku, papryki, mięsa, oliwy i przypraw i innych ciekawych składników. Zobacz sam!

Z mięsa mielonego można w ogóle przyrządzić wiele różnych potraw, bo tak jeśli rozdrobnimy mięsko na patelni i usmażymy będzie się idealnie nadawało na spaghetti. Jeśli natomiast zrobimy z niego kuleczki, to mamy właśnie pyszne, malutkie klopsiki. I tak też można podać spaghetti – makaron ten sam, sosik też i na wierzch klopsiki. Mniam!

Inny pomysł na takie małe klopsiki to zupa meksykańska. W sumie przygotowujemy ją podobnie, bo potrzebujemy zrobić sosik z papryką, kukurydzą, czosnkiem i dorzucamy tam takie małe pulpety z mięska. Do tego podajemy świeżą bagietkę i pyszne i pożywne danie na jesienne i zimowe wieczory gotowe.

A Wy jakie znacie przepisy i potrawy na dania z mięskiem mielonym albo klopsikami?

 Start – aby rozpocząć grę.
Sterowanie – myszką.

 Miłego Gotowania Po Grecku! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie