GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cradle of Persia

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cradle of Persia – w tej grze naszym budowniczym wyzwaniem jest Starożytna Persja*. Gramy w grę typu puzzle pokonując kolejne plansze, a tym samym zarabiamy pieniądze na rozbudowę naszego państwa. Aby pozbyć się z planszy sąsiednich elementów nie musimy ich zamieniać jak w typowej grze Trzy w linii – tutaj wystarczy je zaznaczyć. Zaznaczamy poprzez kliknięcie na 1 element i przeciągnięcie na sąsiedni, i sąsiedni itd… Ale aby to zrobić muszą być co najmniej 3 jednakowe elementy obok siebie. W kolejnych etapach mamy dodatkowe utrudnienia np. takie jak zablokowane elementy. Aby przejść level musimy uczynić wszystkie pola – tła jednakowymi w określonym czasie. Czas – słupek po prawej stronie.

Za każdą pokonaną planszę dostajemy pieniądze, które możemy spożytkować rozwijając nasze imperium. Gdy będziemy mieli wystarczającą ilość pieniędzy klikamy Buy, aby przyczynić się do zabudowy niezamieszkałych terenów.

Play – aby zacząć grę,
Sterujemy:
– przy pomocy myszki.

A więc do działa graj i buduj! Persja czeka.. BobiBobi

* Starożytna Persja to historyczna kraina w Południowo-Zachodniej Azji, a następnie państwo, które od 1935 roku nosi nazwę Iran. Początki Persji sięgają VIII w. przed naszą erą. Był to bardzo waleczny i rozwojowy naród, który bardzo szybko się rozwijał i podbijał kolejne tereny i szybko stał się wielkim imperium. Można powiedzieć, że Persowie wpadli w pułapkę chciwości. Ciągłe zatargi i wojny z innymi mocarstwami, które trwały latami, doprowadziły wielkie imperium do upadku.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Trzy w Linii