GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czekoladowy Domek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Czekoladowy Domek (House Of Chocolates) – to „słodka” gra typu puzzle, w której układamy co najmniej 3 elementy obok siebie. Gdy to zrobimy, elementy te znikają, a pod spodem pojawia się inne tło co oznacza zapełnioną planszę. Oczywiście czasem trzeba zbić elementy, które znajdują się na już innym tle, ale cóż jak trzeba to trzeba. Gdy zapełnimy w ten sposób całą planszę przejdziemy do kolejnego levelu. A potem do jeszcze następnego i jeszcze dalej.

Elementy układanki, które ze sobą sąsiadują są niezwykle smakowite. Przedstawiają kawałki pysznego, czekoladowego ciasta, na które cieknie ślinka, ale nie próbujcie jeść ich prosto z monitora:) Są też serduszka, i jak dla mnie to wyglądają na pyszne piernikowe oblane truskawkowym lukrem oraz listki, zrobione zapewne z cieniutkiej warstwy czekolady. W prawym, dolnym rogu widzimy butelkę, która stopniowo będzie się zapełniać mlekiem. Kiedy  będzie pełna kliknijcie na nią.

Ważna rzecz to taka, że w środku elementów jest takie jakby okienko, które utrudnia nam czyszczenie planszy, ponieważ w jego miejsce nie możemy przesunąć żadnych elementów.

Sterujemy – przy pomocy myszki – klikamy na wybrany element, a następnie klikamy na sąsiedni, z którym ma się zamienić miejscami.

W grze:
Start Game – aby rozpocząć grę,
Time Left – czas na pokonanie levelu,
Score – liczba punktów,

Smacznego grania! życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie i Gry Trzy w Linii