GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Football Coloring Time

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Football Coloring Time – zapanowała gorączka! I to gorączka nie spowodowana tylko afrykańskim klimatem, ale prawdziwymi emocjami, sportową rywalizacją i atmosferą wywołaną przez Mundial na tym właśnie kontynencie. Na czas Mistrzostw Świata milkną wojny i spory, ludzie zapominają o niedogodnościach losu i żyją, bawią się i żyją meczami. Spójrz na chłopców na rysunku i baw się razem z nimi. Niech ten obrazek i Mistrzostwa Świata zachęcą cię do działania – zwołaj chłopaków i rozegrajcie niejeden wspaniały mecz!

A póki co pokolorujcie ten obrazek. Mecz rozgrywany przez afrykańskie dzieci jest niesamowity, bo ma dość nietypową widownię. Meczowi przygląda się słoń z małpką na grzbiecie, żyrafa, a nawet zebra. Wszystko to w krajobrazie afrykańskiego safari i z lecącym samolotem nad głowami. Jeśli chcecie, aby obrazek znowu był czarno biały i żebyście mogli pokolorować go jeszcze raz, wystarczy kliknąć na przycisk w prawym, dolnym rogu ekranu gry, a wszystkie nałożone przez Was kolory znikną i zabawa rozpocznie się od nowa.

Kliknij aby pobrać kolor, a następnie kliknij miejsce, które chcesz pokolorować na obrazku.

Miłej mistrzowskiej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Kolorowanki, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Piłka Nożna