GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kopciuszek i Jego Skarby

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kopciuszek i Jego Skarby (Cinderella Hidden Gems) – Drogie Dziewczynki! Polecam Wam fajną grę logiczną dla dziewczyn. To bardzo ciekawa odmiana logicznej gry dla dzieci coś a’la Zakochane Misie. Rozpocznij grę klikając Play i razem z Kopciuszkiem zacznij szukać skarbów ukrytych gdzieś na planszy. Jak znajdziesz cenną błyskotkę kliknij, aby ją zebrać. Uwaga! Nie klikaj gdzie popadnie bo wtedy stracisz cenne punkty.

Czy Kopciuszek spotka swojego księcia na balu i razem uciekną ku pięknej przygodzie? Pamiętaj Kopciuszek liczy na Ciebie! Dlatego Twoim zadaniem jest zauważyć i zebrać wszystkie kryształki. Na dole ekranu gry widzicie trzy pola:

Score – oznacza ilość zdobytych punktów,

Level – to poziom, na którym obecnie gracie,

Target – cel na danym poziomie gry, w pierwszym levelu trzeba znaleźć dziesięć kryształków. Po każdym znalezionym, zmienia się liczba i jeśli dojdziecie do dziesięciu osiągniecie cel danego poziomu i przejdziecie do kolejnego.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Gdy znajdziesz cenną błyskotkę kliknij na nią, aby ją zebrać.

Możecie również zagrać z przyjaciółmi na zmianę i na koniec porównać wyniki. Kto będzie miał najwięcej, ten wygra. Ale ustalcie też czas, w jakim trzeba znaleźć wszystkie kryształki, bo szukanie bez końca może być nudne.

 

Powodzenia Dziewczyny! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Ukryte Obiekty