GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kot, Kot i Arbuz…

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kot, Kot i Arbuz… (Cat Cat Watermelon) – to super gierka, w której naszym zadaniem jest ułożyć wieżę lub inną wariację:) tak, aby wykorzystać wszystkie podane składniki. W ich skład wchodzą m.in. wymienione w tytule kot (ang. cat) i arbuz (ang. watermelon) oraz duże piłki plażowe, misa na owoce, owoce, deseczki i tym podobne przedmioty. Naszą konstrukcję musimy układać tak, aby się nie zawaliła (no przynajmniej przez kilka sekund).

Sterujemy: myszką – klikamy i przeciągamy element na swoje miejsce,
literka Z – obrót przedmiotu w lewo,
literka X – obrót w prawo,

Play – aby rozpocząć grę.

Następnie wybieramy jeden z 20 dostępnych leveli. Najlepiej zacząć od numeru 1, gdyż plansze ponumerowane są wg. trudności i poziomu skomplikowania.

Po wejściu do gry ukaże nam się plansza, na której mamy: podest – na którym stawiamy nasze przedmioty, plan ułożenia przedmiotów – na małym schemacie pokazane mamy w jakiej kolejności będą się pojawiać przedmioty do ułożenia, zaciemniony kontur przedmiotu w kolorowej ramce – po kliknięciu na niego ukaże nam się właściwy przedmiot taki jak kotek, arbuz, piłka itd..

A w ogóle to całkiem fajne połączenia kota z arbuzem. Myślicie, że kot lubi jeść arbuzy? A Wy co bardziej lubicie? Małe, słodziutkie kociaki, czy soczystego arbuza? Ciężki wybór…

Miłej zabawy i powodzonka w tej sympatycznej gierce.. BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne