GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pizza Shop

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pizza Shop – Gra dla dzieci w której będziemy przyrządzać ulubione danie wszystkich od najmłodszego do seniora. Moi mili to pizza! Zapraszamy do Pizza Shopu gdzie będziemy realizować zamówienia klientów.

Pizza, Pizzucha, Pizzunia. Puszyste ciasto z serem, sosem pomidorowym i Waszymi ulubionymi składnikami to coś na myśl czego leci ślinka. Pyszne trójkąciki. A czy próbowaliście zrobić taką pizzę? A może chcielibyście mieć własną pizzerię?.

W grze Pizza Shop mamy do wyboru dwa tryby gry. Pierwszy z nich to Free Mode – w tym trybie możemy używać wszystkich składników jakich tylko chcemy i tworzymy swoją własną pizzę. W trybie Challenge Mode tak dużo dowolności już niestety nie ma, ale za to jest wyzwanie! W każdym poziomie tego trybu gry otrzymasz 3 zamówienia. Spróbuj dokładnie odwzorować te pizze. Jedna idealna pizza wystarczy, aby przejść do kolejnego etapu gry. Ale im więcej perfekcyjnych pizz przygotujesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Kiedy przyjdzie klient i złoży zamówienie kliknij na nie. Zobacz jak wygląda pizza po lewej stronie i zrób taką samą. Kliknij na ciasto od pizzy, na odpowiedni kształt i przenieś ciasto na patelnie. Dodaj sos i wymagane dodatki. Wszystko przeciągamy myszką na pizze. Kiedy pizza będzie gotowa, klikamy na napis „done” i zabieramy się za kolejne zamówienia. Jeśli coś zrobisz źle kliknij na ikonkę kosza. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Nie ma to jak smaczna Pizza! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje