GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Roly Poly Cannon 2

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Roly Poly Cannon 2 – to druga część supergierki, w kórej naszym zadaniem jest unicestwianie żółtych stworków – emotikonek. Tu emotki przybrały różne postacie – zobaczymy np. kowboja, robotnika, pielęgniarkę, profesora, ninję, jeżyka itp.. I tym razem do rozbijania stworków posłuży nam działo.
Naszym zadaniem w każdej z plansz jest wyeliminowanie wszystkich stworków – nie ważne jak ważne, aby się ich pozbyć. Gdy wystrzelisz kulę z armaty zaczyna się odliczanie od 3 (3>2>1>0) i… buum – gdy kula znajdzie się blisko stworek wylatuje w powietrze i zamienia się w aniołka:). Czasami wystarczy strącić stworka do wody lub do gorącej lawy. Efekt będzie taki sam – pozbędziemy się natrętnych emotek.
Zadanie nie jest łatwe bo na naszej drodze staje wiele „przeszkadzajek” takich jak koła, deski, kule, cegły itp.. Czasami mogą one nam nawet pomóc np. strącając stworki do wody. W większości plansz mamy także do dyspozycji beczkę z prochem dzięki której możemy wysadzić większą ilość stworków naraz. Wystarczy umieścić kulę armatnią blisko beczki, a ona już „zrobi swoje”:).

Sterujemy – przy pomocy myszki: Celujemy – przy pomocy celownika tam gdzie chcemy, aby poleciała kula; Dobieramy siłę – im dalej celownik od armaty, tym większa siła uderzenia; następnie Klikamy – oddajemy strzał.

Play – aby rozpocząć grę,

Baw się dobrze i celuj do Emotikonek!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i Gry dla Chłopców