GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zagadkowe Safari

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zagadkowe Safari (Brain Safari) – to gra logiczna dla dzieci, które lubią logiczne gry oraz niekończącą się ilość zagadek. Najmłodsi znajdą tutaj niesamowity zestaw zagadkowych gier, a każda z nich dostarczy nam wiele radości oraz nowych wyzwań.

Safari Czeka! Gry polegać będą na liczeniu, matematycznych równaniach, ale również na zabawie i rozrywce tak lubianej przez dzieciaki. Sprawdźcie się i przećwiczcie swój umysł!

Ten sympatyczny Pan, który towarzyszy nam podczas każdej mini gry to nasz przewodnik po afrykańskim Safari. Jest zresztą ubrany jak podróżnik lub archeolog.. Ten właśnie Pan zaprezentuje super gry w niekończącej się ilości, które przećwiczą Wasze umysły i umiejętność logicznego myślenia.

Opowiem Wam teraz kilka słów o grach. Jest np. gra w której wskazujemy najcięższy przedmiot na wadze, gra w której naszym zadaniem będzie wskazanie poprawnej liczby przedmiotów itd… Wydaje się łatwe, ale zagrajcie i zobaczcie jak Wasz umysł potrafi płatać figle. Kolejna gra jest typowo matematyczna, czyli coś co analityczne umysły lubią najbardziej. Wstawiamy znak matematyczny plus, minus, iloczyn lub iloraz, aby wyszło poprawne równanie. Kolejna gierka to wyszukiwanie ukrytych przedmiotów, a więc wytężamy wzrok. Widzimy gdzie jest na przykład słoniątko, klikamy gdziekolwiek, zwierzątko się chowa, a my potem je znajdujemy klikając na właściwy krzak.
Czas – W prawym, górnym rogu biegnie czas! Każda kolejna gra jest co raz fajniejsza:). Dasz radę przejść je wszystkie? Powodzenia!

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Wspaniałej przygody i dobrej zabawy na Safari!
życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i Gry Edukacyjne