GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Wielkanocna Ciuchcia

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

BobiBobi Wielkanocna Ciuchcia – Moi Drodzy! Waszym zadaniem będzie pomóc mi złapać wszystkie kolorowe pisanki i powrzucać je do odpowiadających im koszyków – wagoników.

Poruszam się ciuchcią w prawo lub w lewo, a abym mógł zrzucić jajo naciśnij Spację. Ważne jednak jest to abym zanim naciśniesz spację znalazł się z odpowiednim jajem nad pasującym do niego kolorem ciuchci. Np. gdy złapię czerwone jajo wtedy szybko muszę się przemieścić (strzałkami w lewo / wprawo) tuż nad czerwony wagonik i je tam zrzucić (spacją).

Każdy wagonik może pomieścić tylko 5 jaj. Jednak najważniejszą informacją dla Was jest to, że w tej grze liczy się czas (jest on pokazany na środku, u góry ekranu gry). Każdy poziom musisz postarać się pokonać w jak najkrótszym czasie, przy okazji tłukąc jak najmniej jaj. Niestety za stłuczone jajko dostajesz karne sekundy. Jedna stłuczka to +10 sekund. Warto przepuścić jak najmniej jaj ponieważ karne sekundy będą doliczone do końcowego czasu, który to czas możesz zapisać w tablicy najwyższych wyników tzw. Highscores.

Sterowanie:
– strzałkami w prawo / w lewo – ruch w prawo lub w lewo
– spacja – zrzut pisanki.

Miłej zabawy i Wesołych Świąt! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Wielkanocne, i Gry Zbieranie i Łapanie