GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Crypt Raider

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Crypt Raider – akcja gry dzieje się gdzieś pod piramidami, wcielamy się w postać podróżnika, a naszym zadaniem jest dostarczyć magiczną kulę do wyjścia. Gdy kula się wydostanie my także podążamy tym śladem, co powoduje, że przechodzimy do kolejnej planszy. W dalszych planszach czeka nas wiele niespodzianek i rekwizytów np. dynamit, kluczyk do drzwi, kamienie i latające owady. Jest to gra logiczna, dlatego ruszcie głową:).

Kilka wskazówek związanych z poruszaniem się w grze. Podróżnik doktor Carter ma dość łatwe sterowanie, używajcie strzałek na klawiaturze, aby kierować nim. Czasami warto usunąć pole wokół Cartera nie poruszając nim samym, aby to zrobić wciśnijcie spację i naciśnijcie raz, na którąś ze strzałek. Jeśli zbliża się jakiś stworek, można zrzucić na niego kamień i już po nim. Gdy zrzucimy materiał wybuchowy, to eksploduje przy kontakcie z podłożem.

New game i Start – aby rozpocząć grę.

Time – na wykonanie zadania mamy określony czas,
Level – oznacza który to level,
Score – liczba punktów,
Energy – ilość obecnego życia,
Lives – ilość żyć,
Jeszcze mała podpowiedź. Trupia czaszka na żółtym tle – klikamy ją gdy nie mamy wyjścia – wtedy tracimy jedno życie ;(.

Dodatkowo każda z plansz ma swój kod levelcode. Warto go zapamiętać bo gdy stracimy wszystkie życia wystarczy go wpisać, aby zacząć grę od planszy, na której skończyliśmy.

Powodzenia podróżniku! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Labirynty i Gry Logiczne