GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kuleczka Isoball

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kuleczka Isoball – tym razem mam dla Was gierkę logiczną z niezwykłą, czerwoną kuleczką w roli głównej. Naszym zadaniem jest takie zaplanowanie drogi dla kulki aby dotarła spokojnie do celu czyli do dziurki. Aby wykonać zadanie niezbędne będą elementy takie jak sześciany, prostopadłościany, strzałki oraz inne figury. Elementy te (widzimy je na dole ekranu pod planszą właściwą) umieszczamy na planszy w odpowiednim miejscu i jeśli trzeba skierowane w odpowiednią stronę.

Ważna informacja jest taka, że, aby obrócić element, którego chcemy użyć, należy kliknąć na niego wielokrotnie, a on za każdym razem zmieni swoje położenie. Pamiętajcie też, że kulka nie może spaść z dużej wysokości, ponieważ rozbije się.

Jeśli coś pójdzie nie po Waszej myśli, spokojnie użyjcie:

Erase – jeśli popełniliśmy mały błąd możemy go wymazać gumką myszką:). Klikamy na gumkę i potem na pole do wymazania.

Reset – jeśli uważamy, że cała droga dla kulki jest źle ułożona możemy zresetować planszę i zacząć układanie jeszcze raz.

Start – gdy jesteśmy pewni, że po naszym ułożeniu elementów na planszy kulka dotrze do celu klikamy start.

W każdym z leveli na wykonanie zadania mamy określony Czas – wskazuje go pasek na górze ekranu. A takich poziomów do przejścia jest sporo i będą one coraz trudniejsze i będą miały coraz więcej elementów do użycia.

 

Doprowadź kuleczkę do celu! Powodzenia:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne