GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Edukacyjna Myszka Miki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Edukacyjna Myszka Miki (School’s In Session) – w tej grze będziesz mógł wykazać się spostrzegawczością, sprytem i umiejętnością liczenia. Przez grę poprowadzą Cię Myszka Miki i jego przyjaciele, którzy mają Ci do zaoferowania aż 3 super gierki. Są to gry logiczne, które ćwiczą pamięć i wymagają logicznego myślenia. Jeśli przejdziesz wszystkie zadania będziesz prawdziwym mistrzem łamigłówek.

A te trzy gierki to:

Shape Stumper (Rozpoznaj kształty) – na górze pokazaną mamy pierwszą część elementu, a Naszym zadaniem jest wskazać drugą pasującą do niej. Do rozpoznania mamy 20 kształtów, a na każdy z nich czas 5 sekund.

Math Mania (Dodawanie i odejmowanie) – mamy do rozwiązania 20 równań. W każdym z równań musimy wskazać pasującą do niego liczbę. Na każde z zadań mamy 5 sekund.

Finders Keepers (Spostrzegawczość) – zestaw 20 zadań, które polegają na wskazywaniu tych elementów, których ilość jest większa od pozostałych. Na wskazanie mamy 5 sekund.

Zadania warto wykonywać rzetelnie i szybko, aby otrzymać jak najlepszą ocenę. System oceniania: stopień A – najlepszy, stopień B – średni, stopień C – słaby.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Reset – aby wyzerować wyniki,

Highscore – tam znajdziesz swoje osiągnięcia.

Doskonałej zabawy życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Edukacyjne