GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Futbolówka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Futbolówka (Super Soccer Star 2) – Tym razem przed wszystkimi dziećmi staje 30 fascynujących plansz, albo raczej 30 piłkarskich wyzwań! Celem gry jest wpakowanie piłki prosto do bramki – z czego najbardziej ucieszą się chłopcy.

Jak gramy? Klikamy na piłkę, trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągamy kursor w którąś ze stron i widzimy zieloną strzałkę wskazującą kierunek oraz moc uderzenia. Celujemy oczywiście w bramkę. Wydaje się, że przed Wami łatwe zadanie? Przekonajcie się sami!

Jest Fun! Piłka jest okrągła, a bramki są dwie – to jedno z ulubionych powiedzeń przy okazji każdego meczu piłkarskiego. W naszej grze piłka owszem jest jedna, jednak bramki nie są dwie. Bramka jest tylko jedna, ale zabawy i emocji jest tak wiele jak na prawdziwym meczu. Możecie w tę grę zagrać razem z kolega lub koleżanką i zobaczycie kto będzie lepszym strzelcem. Zasady są proste, nadajemy piłce odpowiedni kierunek, siłę wystrzału i puszczamy myszkę, a piłka leci wprost do bramki. A co jeśli na linii naszej piłki stanie przeszkoda? No cóż skierujemy piłkę do góry i ominiemy ją. A co jeśli będziemy mieć przed sobą przeszkodę, a bramka będzie znajdowała się na czubku drzewa? Podejmijcie wyzwanie Futbolówki!

Dobrej Zabawy z Piłką Futbolówką! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i Gry Piłka Nożna