GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Głodne Figurki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Głodne Figurki (Feed The Figures) –  Człowiek głodny to człowiek zły. Nie wiadomo czy ta zasada odnosi się do wszystkich istot ale lepiej głodnego nakarmić i nie ryzykować.

W prezentowanej grze głodne są różnorodne figury geometryczne. Co ciekawe, bardzo polubiły klasyczne hamburgery, które na szczęście są dostępne w wystarczających ilościach. Wystarczających jeśli będziesz pilnie stosować się do wskazówek pokazanych przed każdym etapem. Różne figury mają różne potrzeby: niektóre są już najedzone i nie potrzebują posiłku, niektóre są pełne po jednym burgerze, ale są też takie, które mogą potrzebować dużo więcej. Rozdysponuj je wszystkie wszystkie biorąc pod uwagę ilość hamburgerów i figurek do rozłożenia. Wykorzystaj także pomocne elementy krajobrazu i fajne bonusy. Sprawdź i upewnij się, że każda z figurek jest dostatecznie nakarmiona i ukończ poziom. Jeśli masz ochotę aktywować swoje szare komórki, Głodne Figurki – gra puzzle – może być właśnie tą, która wciągnie Cię na dłużej.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Fizyczne, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Układanki