GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Krismas Mahjong

Ocena gry:

8.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Krismas Mahjong – Świąteczny czas zobowiązuje… Trudno się oprzeć magii świąt. Ich aura dociera wszędzie, nawet do świata gier, gdzie swoimi dekoracjami zapełnia każdą wolną przestrzeń.

Znacie gry tylu Mahjong? Na pewno. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej popularnych gier na świecie. Zasady są proste, choć zwycięstwo nie jest takie łatwe do uzyskania. Trzeba wysilić szare komórki. Nie wystarczy klikać, co popadnie. Trzeba planować i przewidywać. Generalnie chodzi o to, aby oczyścić pole gry z kolorowych klocków. W wydaniu świątecznym, oczywiście rysunki są ściśle związane z zimą i świętami. Aby kolejne klocki znikały z pola, należy wyszukać parę takich samych klocków i klikną w obie sztuki. Ważne jest jednakże to, aby oba były w takim miejscu, że można je połączyć linią, nie przecinającą innych elementów konstrukcji. Przyjrzyj się więc tej wielobarwnej i świątecznej mozaice i do dzieła.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry Logiczne, Gry Mahjong, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Święta