GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ocaleni

Ocena gry:

8.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Ocaleni (The Last Survivors) – Dwójka ludzi wyłania się z gąszczu. Przed nimi rozpościera się widok na miasto. Ale jest ono podejrzanie spokojne, zarośnięte i opuszczone. Musiało się wydarzyć coś strasznego a teraz ta dwójka ocalałych znalazła się w samym centrum wydarzeń.

Steruj dwoma postaciami, które trzeba doprowadzić do drzwi. Muszą współpracować, aby osiągnąć wspólny cel. Poruszaj raz jedną, raz drugą postacią. Uruchamiaj windy, zapadki i rozbijaj osłabione mury labiryntu przy pomocy maczety (mężczyzna) lub miotając kamienie (kobieta). W niektórych momentach będzie niezbędna ścisła współpraca, aby dostać się na zbyt wysokie dla jednej osoby poziomy.  Niech wtedy jedna postać stanie na ramionach drugiej. Zbierz wszystkie koła zębate i otwórz drzwi. Tylko razem mogą to osiągnąć. Czy kolejne etapy gry zakończą się sukcesem i wolnością. Czy ocaleni poradzą sobie z napotykanymi trudnościami i niebezpieczeństwami.

Sterowanie – palcem (tablet) klawiaturą (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry dla Dwóch Graczy, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, i Gry Przygodowe