GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Rzuty Karne: Multiliga

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Rzuty Karne: Multiliga (Penalty Shootout: Multi League) – to gra w której przede wszystkim będziesz mógł wykazać się nie lada refleksem i wcielić się profesjonalnego piłkarza, na którym spoczywa zarówno presja strzelającego jak i broniącego. Jesteś zarówno napastnikiem strzelającym rzuty karne jak i bramkarzem, który karne te broni.
Na początku gry wybierasz kraj w którym chciałbyś rozpocząć swoją piłkarską przygodę, a w następnym kroku swój ulubiony piłkarski klub. Do wyboru mamy też opcję Mistrzostwa Świata (World Cup) w której do wyboru mamy wiele reprezentacji a wśród nich oczywiście naszą ukochaną Reprezentację Polski.
Wybierz swoją ulubioną drużynę i poczuj prawdziwe piłkarskie emocje dzięki rzutom karnym, które wbrew pozorom zarówno w realu jak i wirtualu nie jest tak łatwo strzelić.:) Na początek strzelamy: wybieramy róg bramki, określamy wysokość i dobieramy siłę. Po strzale zamieniamy się miejscami z bramkarzem i to my jesteśmy broniącymi. Aby obronić strzał musimy dokładnie obserwować bramkę i gdy zauważymy wskazówkę rzucamy się właśnie w to miejsce.

Sterowanie – palcem na tablecie / smartfonie lub myszką na kompie.

Miłej zabawy i celnych strzałów! Kibicuję Wam! BB

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Piłka Nożna, Gry Sportowe, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe