GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Śpiochy

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Śpiochy (Sandman) – staramy się doprowadzić odpowiednią ilość śpiochów do celu usypując im górki z piachu, aby mogły przejść dalej. Śpiochy jak to śpiochy śpią na jawie i lunatykują przez co nie wiedzą do końca gdzie idą dlatego my musimy zadbać o to, aby dotarły do celu – kolorowej, tęczowej bramy. Przy pomocy piasku możemy nie tylko usypywać wspomniane wcześniej górki, ale także np. gdy Śpiochy idą nie w tą stronę np. prosto do wody.

Ale spokojnie, nie bójcie się, że utopicie tych sympatycznych, krasnalowatych lunatyków zawsze możemy ich zawrócić sypiąc piasek prosto na nie, możemy też skutecznie odstraszyć Czarne Koszmary, czyli wrogie, czarne stworki, z którymi spotkanie kończy się dla Śpiochów bardzo źle.

W dalszych poziomach pojawią się szklane bloczki, które imitują przejście jednak przedostanie się do nich jest możliwe tylko gdy posypiemy je piaskiem. A Wy czasem lunatykujecie w nocy? Jest to bardzo dziwne zjawisko, bo przecież śpimy, nie wiemy co robimy, a jednak przemieszczamy się z miejsca na miejsce i rano jest niespodzianka. „Hmm przecież nie tutaj zasypiałem” 🙂

New Game – aby rozpocząć grę, a następnie Play,

Sterujemy: sypiemy piasek przy pomocy myszki – klikamy lewym przyciskiem i nie puszczamy lewego przycisku, tam gdzie chcemy aby usypała się górka piasku.

A czy Ty jesteś śpiochem? No może nie takim jak w tej grze, ale..
Ja się przyznaję – jestem:). Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Znajdź Drogę