GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Św. Mikołaj u Fryzjera

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Św. Mikołaj u Fryzjera (Santa’s Real Haircuts) – Dziewczyny lubią chodzić do fryzjera. Lubią zmiany i nowy image na każdą porę roku. Ale, jak się okazuje, nie tylko dziewczyny czasem potrzebują zmiany.

Święty Mikołaj ma za sobą długi okres przygotowań. Już tyle prezentów zostało przygotowanych, już renifery stukają z niecierpliwością kopytkami. Świętego Mikołaja czeka jeszcze mega szybka podróż dookoła świata.  Zdążyć w tyle miejsc. Nic dziwnego, że Mikołaj nie miał czasu zadbać o swoją fryzurę i bujną brodę. Ale ze względu na to, że czeka go ta podróż po świecie, powinien wreszcie o siebie zadbać. Przecież dzieci go mogą zobaczyć. To jest powód, dla którego Mikołaj udaje się dziś do salonu fryzjerskiego. Tutaj wreszcie odsapnie a przy okazji profesjonaliści zajmą się jego włosami. Do dzieła.  W dłonie akcesoria fryzjerskie, które odmienią oblicze ulubionego świętego dzieci.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dziewczyn, Gry Fryzjer, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Święta, i Zabawy dla Dzieci