GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Znajdź Zgubę

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Znajdź Zgubę (Lights Out) – Naszym zadaniem w tej gierce jest znaleźć wszystkie zagubione przedmioty. Robimy to przy pomocy latarki, która daje nam potrzebne światło. Zarys obiektów do znalezienia mamy po prawej stronie pod Find This Object. Wyszukujemy ich w odpowiedniej kolejności. Jeśli pojawi się obrazek z ciuchcią, musisz znaleźć właśnie jego. Szukaj uważnie i nie poddawaj się. Nawet jeśli myślisz, że tego przedmiotu nie ma, przyjrzyj się ponownie.

Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ jest środek nocy i jest naprawdę ciemno. Całe szczęście, że mamy do dyspozycji latarkę. Oświetla Nam teren bardzo dobrze i możemy zobaczyć co tak właściwie dzieje się na podwórku. A tam dzieci mają świetną zabawę. W ogrodzie rozbiły sobie namioty i zamiast spać opowiadają sobie straszne historie o duchach. Miałyście drogie dzieci kiedyś podobne wakacyjne przygody? Spanie pod namiotem jest naprawdę super. Nawet w ogrodzie czy na podwórku możemy poczuć się jak w innym świecie. A strasznie historie to już obowiązkowy element takich nocnych zabaw. Najgorsze jest to, że potem trochę strach spać w namiocie z dala od rodziców, ale w tym cała zabawa, prawda?

Sterowanie – przy pomocy myszki – tam gdzie „pójdziemy” myszką tam mamy światło. Gdy znajdziemy szukany obiekt klikamy na niego.

Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Ukryte Obiekty