GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zwierzęcy Żłobek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zwierzęcy Żłobek (Petz Nursery) – czy widzieliście kiedyś żłobek dla zwierzątek? Pewnie tak, bo samotnych i potrzebujących opieki zwierzątek nie brakuje. Bardzo dobrze jednak, że takie żłobki (lub inaczej schroniska) istnieją bo dzięki temu te często głodne, brudne i biedne zwierzaki właśnie tam znajdują dach nad głową, jedzenie i prawdziwą przyjaźń.

W tej zabawie zobaczymy namiastkę takiego właśnie miejsca gdzie nasi mali pupile głównie się bawią i śpią. Naszym zadaniem jest zadbać o to aby znajdowały się na swoich miejscach. Układamy puzzle – na każdym z elementów są 2 zwierzaki przedzielone przekątną. Zazwyczaj na każdym z kwadratów mamy dwa różne pola (tła) np. podłogę i lód, trawę i beton itp. My musimy tak dopasować elementy do siebie przenosząc je na planszę aby odpowiednie tła znajdowały się obok siebie np. podłoga musi stykać się z podłogą, trawa z trawą itd..
Do dyspozycji mamy także tzw. Dziką Kartę (tęczowa łapa na czerwonym tle), którą możemy użyć gdziekolwiek na planszy.
Jeśli żaden z 4 dostępnych poniżej planszy elementów nam nie pasuje możemy je przetasować Shuffle Pieces, ale wuwaga! możemy to zrobić tylko 3 razy.

Na początku gry wita nas Emily – właścicielka żłobka, podajemy jej swoje imię wpisując je w „Enter Your First Name” i klikamy OK.
Następnie zapoznajemy się z obrazkową instrukcją i przechodzimy do gry.

Sterujemy – przy pomocy myszki – klikamy na element układanki i nie puszczając przeciągamy na właściwe miejsce na planszy.

W grze:
Score – liczba zdobytych punktów,
Lecvel – pasek informujący nas na którym jesteśmy poziomie,

Miłej zabawy z pupilami! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Układanki, i Gry Zwierzęta