GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Chomiczki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Chomiczki (Śpiewające Chomiki) – tym razem mam coś dla tych którzy lubią zwierzątka, a w szczególności gryzonie takie jak myszki, chomiki, świnki morskie itp.. – ja bardzo lubię:). Zobacz jak bawią się chomiczki. Tańczą, śpiewają i się wyginają – po prostu świetnie się bawią. Ty możesz bawić się razem z nimi klikając na „Drag the Hampsters” aby przeciągnąć chomika w inne miejsce – możesz stworzyć własny „chomiczy układ”.

A czy Wy też lubicie muzykę i taniec? Na pewno tak! Jeśli słyszycie muzykę, a Wasze nogi, ręce i ciało zaczynają poruszać się w jej rytm lub chociaż Wasze palce wystukują go, to niewątpliwy znak, że jesteście uzdolnieni muzycznie i macie niezły słuch. Dlatego taka zabawa jak Śpiewające Chomiki przypadnie Wam do gustu. Przy okazji możecie namówić rodziców, aby zapisali Was na zajęcia taneczne – rozwijają one zdolności ruchowe i dają możliwość poznania nowych ludzi. Bo to, że ruch to zdrowie to doskonale wiecie:) Jeszcze kilka opcji odnośnie chomiczków:

Slow – spowolnienie muzyki – chomiki tańczą wolniej,
Normal – chomiki tańczą i muzyka gra normalnym tempie,
Fast – przyspieszenie muzyki – chomiki tańczą szybciej,

Drag the Hampsters – zaznacz przycisk „Drag the Hampsters”, a następnie kliknij myszką na chomika i nie puszczaj aby go przeciągnąć w inne miejsce.

Baw się dobrze… z roztańczonymi chomiczkami:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Zabawy dla Dzieci