GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Fajerwerki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Fajerwerki (Toto’s New Year Fireworks) – to super zabawa dla dzieci lubiących sztuczne ognie i fajerwerki. Taki już Noworoczny zwyczaj puszczania sztucznych ogni w Sylwestrową Noc. Zagraj ze słodkim pieskiem Toto w zestrzeliwanie fajerwerków. Klikaj na Toto, aby ten odpalił co trzeba. Od tego w jakim momencie „złapiesz” lecące race zależy jaki będzie efekt rozbłysku na ekranie. Musisz jednak zdążyć zanim te przelecą przez cały ekran.

Klikając na Toto wystrzeliwuje fajerwerk wprost w niebo. Jeśli ponownie klikniemy na Toto w momencie, gdy fajerwerk będzie na niebie wystrzeli i rozbłyśnie pięknie, tworząc zapierający dech w piersiach widok. Pamiętaj jednak, że fajerwerki lecą bardzo szybko, dlatego nie możesz przegapić żadnego i pozwolić na to, aby niewystrzelony przeleciał przez ekran gry. Dlatego bądź czujny i szybciutko kliknij, gdy fajerwerki są na środku nieba. To zadanie ułatwia znacznie pasek na górze ekranu gry. Jeśli strzałka będzie w obrębie zielonego pola, wtedy rozbłysk będzie najpiękniejszy.

Pamiętajcie, że zabawa z fajerwerkami, choć tak bardzo niesamowita i wspaniała, to jest jednak również niebezpieczna. Nigdy nie odpalajcie fajerwerków sami, musi być z Wami ktoś dorosły. Nie stójcie również blisko odpalonej rakiety, ponieważ czasem może ona zmienić kierunek lotu. Dlatego miłej zabawy, ale z rozwagą!

Play – aby zacząć grę,

Sterowanie – przy pomocy myszki. Jedno kliknięcie odpala jeden ogień.

 Zatem Moi Drodzy Szczęśliwego Nowego Roku!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Święta i Zabawy dla Dzieci