GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

F-Lemingi

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

F-Lemingi (Bad Birds) – Znacie grę pod tytułem Lemingi? Pewnie tak, a jeśli nie to pewnie gdzieś o niej słyszeliście. Generalnie w grze Lemmings tytułowe Lemingi to małe stworki, których zadaniem jest dotrzeć do wyjścia.

Dlaczego F-Lemingi? W naszej grze bohaterami nie są typowe dla tych gier stworki a ptaki. Te czarne ptaki przypominają co prawda bardziej kruki lub wrony, które przed chwilką uciekły z klatki, niż Flamingi, ale analogia nasuwa się sama:). A więc wspomniane ptaki mają zadanie – muszą dotrzeć do celu wykorzystując swoje umiejętności w celu zbudowania lub utorowania sobie drogi. Oczywiście nasze ptaszki umiejętności tych nie posiadają od razu na początku w związku z czym naszym zadaniem jest im je nadać. I tak np. jeden ptaszek może kopać dół (przekopywać się na wylot) inny może rozwalać ścianę a jeszcze w innym przypadku dajemy wszystkim spadochron.
W każdym z leveli mamy do uratowania odpowiednią liczbę ptaków „Birds to save” i tego musimy się trzymać:) – inaczej poziom nie będzie zaliczony.

Sterowanie – myszką.

Pamiętacie Śpiochy? To to mniej więcej coś takiego:)

Powodzenia w grze! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Strategiczne, Gry Znajdź Drogę, i Gry Zwierzęta