GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Gold Miner Special Edition

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Gold Miner Special Edition – to kolejna część ciekawej gry z poszukiwaczem złota w roli głównej. Celem gry jest wydobycie spod ziemi jak największej ilości złota. Górnik jest przy specjalnej maszynie, która łapie złoto i wciąga je na górę. Górnik pracuje ciężko, więc nie pozwólcie, aby wciągał linę na darmo, albo co gorsza z kamieniami zamiast złota. Rozpocznijcie grę, a zobaczycie jak bardzo jest wciągająca!

Kilka wskazówek odnośnie instrukcji gry. Po pierwsze należy zdobyć przynajmniej tyle pieniążków, aby wyrównać kwotę świecącą się na żółto – goal – u góry ekranu gry. Polujcie na jak największe grudki złota, ponieważ wtedy dostaniecie bardzo dużo pieniędzy. Im większa grudka, tym więcej jest warta! Po uzyskaniu odpowiedniego wyniku, otworzy się przed Wami kolejny poziom gry. Maszyna górnika z chwytakiem na końcu kołysze się z lewej strony na prawą. Jeśli będzie w odpowiednim miejscu kliknijcie myszką, a chwytak wysunie się i złapie to, co stanie na jego drodze. Kamieni nie zbieramy.:)
Gra jest na czas, ale spokojnie jeśli nie uda Wam się osiągnąć celu zawsze możecie zagrać ponownie klikając „Play again”. Pierwszy poziom to 650$ do zebrania, w więc powodzenia!

Sterowanie – kliknij myszką, kiedy chwytak będzie odchylony w odpowiednim kierunku.

Powodzonka… Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Zbieranie i Łapanie