GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Misiowy Ocean Skarbów

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Misiowy Ocean Skarbów – to bardzo ciekawa gierka przygodowo – zręcznościowa z misiem płetwonurkiem w roli głównej. Naszym zadaniem jest wyłowienie skarbów ukrytych na dnie oceanu. Zbieramy perły, monety i inne drogocenne przedmioty. Musimy jednak uważać, aby pochłonięci zdobywaniem kolejnych „cudeniek” nie zapomnieć o uzupełnieniu tlenu – musimy wtedy wypłynąć na powierzchnię wody lub poszukać gdzieś pod wodą bańki z tlenem (Ale uwaga! bańka z tlenem wystarcza na krótko).

Weź udział w tej podwodnej przygodzie i zostań mistrzem w zbieraniu skarbów. Od tej pory będziesz mógł mianować się profesjonalnym poszukiwaczem skarbów. Gra składa się z trzech poziomów. Każdy poziom ma określoną liczbę skarbów do znalezienia. U góry ekranu gry znajdziesz informację ile skarbów musisz zebrać, aby ukończyć dany poziom i przejść do kolejnego. Uważaj na elektryczne węgorze, spotkanie z nimi to nic przyjemnego.

Sterowanie:
– Przy pomocy strzałek na klawiaturze (w prawo, w lewo, w dół lub w górę), – Spacja – przy pomocy spacji zbieramy drogocenności i otwieramy skrzynie. Perełki i monety zbieramy do kieszeni, natomiast większe skarby jak: skrzynie, posążki zaczepiamy, a te są wciągane na pokład statku.

Znajdź wszystkie skarby! Miłej przygody! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe i Gry Zbieranie i Łapanie