GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pizza Making

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pizza Making – pracujemy w kuchni restauracji. Wcielamy się w postać miłego pieska i przygotowujemy różnego rodzaju pizze. Pizzę komponujemy według podanego przepisu. Musimy trzymać się ściśle tego co oczekuje klient. W każdym levelu musimy wykonać odpowiednią ilość kompozycji. Do dyspozycji mamy sporo składników takich jak: podstawowe – sos (sauce) i ser (cheese), a także – cebulka (onion), grzybki pieczarki (mushroom), papryka (pepper), i mięsko np. kurczak (chicken), bekon (bacon), szynka (ham), kiełbaska (pepperoni).

Musimy także uważać, gdyż czasami w zamówieniu mamy wyraźnie zaznaczone, aby składnik położyć tylko na połówce pizzy. Jeśli nie ma takiej informacji kładziemy na całej pizzy, czyli na jednej i drugiej połówce.

Mamy pięć dopuszczalnych pomyłek w przeciwnym wypadku zostaniemy zwolnieni z pracy – zielone krzyżyki u góry ekranu gry, wskazują ile razy możemy się jeszcze pomylić.

Nie ma tu żadnego czasu, który nas pogania, jednak jeśli będziemy się ociągać zbyt długo grozi to utonięciem w ciągle pojawiających się zamówieniach.

Play – aby rozpocząć grę,

Sterowanie – klikamy na składnik, przeciągamy go na przygotowany spód pizzy i tam dopiero puszczamy.

Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie