GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zakochane Misie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zakochane Misie – tym razem przygotowałem dla Was specjalną gierkę dla zakochanych. Waszym zadaniem jest znaleźć na tym walentynkowym rysunku wszystkie ukryte serduszka. Do odkrycia jest ich aż 25. W przypadku niektórych serduszek mocno się postarałem, aby je zakamuflować:) i znalezienie nie będzie łatwe, jednak gdy się mocno przypatrzycie na pewno znajdziecie je wszystkie. A więc wytężcie wzrok i do dzieła.

Pamiętajcie, że w tej grze liczą się wszystkie serduszka, jakie możecie sobie wyobrazić. Więc jeśli coś ma kształt serca, klikajcie na to. Serduszko nie musi być koniecznie czerwone, może mieć różne kolory i być ulokowane w przedziwnych miejscach. Misie są na romantycznej randce w samym środku parku, jest to wyjątkowe miejsce pełne zieleni, zwierzątek i serduszek oczywiście. Możecie się też przy okazji tej gry zabawić w odnajdywanie zwierzątek na ekranie gry. Jest ich całkiem sporo, więc możecie sobie w koleżanką lub kolega wyliczać ile jest tam zwierzątek i które z nich jest najładniejsze. Misie są milusie, ale te łabędzie też fajowsko wyglądają.

Sterowanie – Posługujemy się myszką – klikamy na serduszka na obrazku (te widoczne i te mniej). Gdy znajdziemy serduszko zostanie to odnotowane na dole gry w serduszkowym pasku postępu.

 

Miłej Walentynkowej Zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Układanki