GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zwariowane Kaczuchy

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Zwariowane Kaczuchy – Gra polega na strzelaniu do nadlatujących, „zwariowanych” kaczek, po zderzeniu z którymi ubywa Ci życia o czym informuje Cię wskaźnik po lewej stronie ekranu. Jeśli zaczyna Ci brakować amunicji: Ammo – zestrzel spadającą skrzynkę.

Sterowanie – jako celownik posłuży Ci tutaj kursor myszy. Należy najechać celownikiem na nadlatującą z oddali kaczkę i… „strzelić”, czyli kliknąć lewym przyciskiem myszy.

Nie martw się, tym kaczką tak naprawdę nie dzieje się krzywka, nie strzelamy do prawdziwych kaczuszek, które słodziutko pluskają się w stawie. Te kaczuchy to zmutowane zwierzaki, które nie są zbyt przyjaźnie nastawione i zrobią wszystko, żeby wypchnąć Cię z łódki. No bo powiedzcie sami, czy widzieliście kiedyś zieloną kaczkę? No właśnie, coś musi być z nimi nie tak. Dlatego pomóż wszystkim  wędkarzom i innym ludziom wypoczywającym na jeziorze w swoich łódkach i zestrzel wszystkie dzikie i zwariowane kaczuchy. Musisz być czujny, ponieważ niektóre kaczki pojawiają się szybko i od razu są blisko Ciebie, nie ma wtedy zbyt dużo czasu na celowanie.

Cała nadzieja na spokój nad jeziorem w Twoich rękach. Strzelaj celnie!

Play – aby rozpocząć grę,
Ammo – Amunicja;
Ducks – Ilość zestrzelonych kaczek;
Life – Ilość życia.

Powodzenia;) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i Gry dla Chłopców