GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Gem Mania

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Gem Mania – to gra logiczna, w której bawimy się w pociąg. Jednak nie jest to zwykły pociąg, gdyż im dalej będzie on jechał, tym więcej będzie miał wagonów. A dlaczego? A to dlatego, że po drodze zbiera skarby i każdy skarb zajmuje jeden wagonik. Musimy tak sterować naszym pociągiem aby zebrać wszystkie skarby i jednocześnie nie zahaczyć o koniec swojego pociągu czyli ogon:) A skąd w ogóle wziął się pociąg w takim labiryncie?

Ten pociąg jeździł kiedyś po prawdziwych torach. Woził węgiel i inne towary, ale pewnego dnia był tak zmęczony, że postanowić zjechać z torów na łąkę i zdrzemnąć się na chwilę. Ta chwilka trwała jednak bardzo długo i kiedy się obudził trawa była już tak wysoka, że nie potrafił z niej wyjechać. Był uwięziony, gdy nagle usłyszał głos kosiarki. Ucieszył się bardzo, że ktoś w końcu go wydostanie, ale nic z tego. Był to szalony ogrodnik, który skosił trawę tak, żeby powstał labirynt. Dodatkowo wrzucił tam skarby i miał nadzieję, że nikt ich tam nie znajdzie. Nie wiedział jednak, że w samym środku jego labiryntu jest Nasz pociąg!
Droga jest zawiła, a skarbów sporo, dlatego musimy pogłówkować zanim wybierzemy odpowiednią drogę. Po zebraniu wszystkich skarbów z planszy przechodzimy do kolejnego etapu.

Sterowanie – za pomocą strzałek klawiatury:
– w lewo – ruch o jeden w lewo,
– w prawo – ruch w prawo,
– w górę – ruch jeden w górę,
– w dół – ruch w dół,

Aby rozpocząć wybierz start.

Score – liczba punktów, Trains left – liczba pociągów (liczba żyć), Level – który poziom, Gems left – ilość skarbów do zebrania,

Miłej zabawy! życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Labirynty i Gry Logiczne