GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Hugo: Złap Chrupki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Hugo: Złap Chrupki – zadaniem Hugo jest pozbierać lecące z czterech miejsc chrupki. Hugo sam sobie nie poradzi, dlatego musisz mu pomóc. Masz wraz z bohaterskim Hugo do pokonania 5 etapów. Miej otwarte oczy i kontroluj wszystkie korytka bo chrupki lecą niemiłosiernie szybko:).

Problem Hugo zaczął się dość niespodziewanie. Leżał sobie spokojnie, odpoczywając na swojej wspaniałej wyspie, kiedy nagle ktoś rozsypał jego chrupki. Hugo pomyślał na początku, że może to on sam niechcący wysypał chrupki, więc pozbierał je z powrotem do miski i jadł dalej. Jednak po chwili jakiś nicpoń znowu zwinął mu chrupki i teraz już bez przerwy je wysypuje. Ustaw miskę Hugo pod odpowiednim korytkiem i złap je wszystkie, bo przecież szkoda takich pysznych chrupek.

Zwracajcie uwagę na to z jaką szybkością spadają chrupki z poszczególnych korytek. Bo czasem może się zdarzyć tak, że na dwóch korytkach pojawią się w tym samym czasie chrupki, jednak jedna z nich będzie spadać powoli, a więc łapiemy najpierw tą, która spada szybciej i spokojnie zdążymy jeszcze złapać kolejną.

Sterowanie – odbywa się z pomocą strzałek klawiatury (góra, dół oraz w lewo lub w prawo).
Poziom – informuje, który to poziom,
Wynik – wyświetla ile chrupek zebrałeś,
Czas – czas jednego poziomu w sekundach.

Udanego zbierania życzy Dzieciom BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Zbieranie i Łapanie i Gry Znane Postacie