GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pielęgnacja Dżasminy

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pielęgnacja Dżasminy (Jasmine Fun Skin Care) – Nie każdy poranek jest udany. Nie znaczy to jednak, że reszta dnia musi być równie nieudana. Czasem po prostu trzeba trochę wysiłku.

Dla Dżasminy, ten dzień rozpoczął się zdecydowanie źle. Na sam widok swojej skóry w lustrze, nasza księżniczka prawie załamała ręce. Na szczęście szybko się opamiętała i przypomniała sobie, że nie ma takich problemów z którymi nie dałaby sobie rady. Wystarczy cierpliwość i pomoc przyjaciół. Dlatego Dżasmina zwraca się do Ciebie. Samej nie da sobie rady a pracy jest całkiem sporo. Wypryski, pryszcze i wyrośnięte włoski nie dodają urody. Trzeba je usunąć przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Warto oczyścić skórę nosa i pozbyć się bakterii, które się rozpanoszyły. Dżasmina poda Ci do ręki, po kolei niezbędne akcesoria i kosmetyki. Wszystkie zabiegi sprawią, że jej skóra znów będzie nieskazitelna i gotowa na makijaż. Przejdź więc do tego etapu i przygotuj dla księżniczki stylizację na resztę, tym razem bardzo udanego dnia.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry Pielęgnacja, i Gry Znane Postacie