GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Szczęśliwy Kotek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Szczęśliwy Kotek (Happy Cat) – Kotki, pieski i inne zwierzaki mają swoich fanów. Każdy ma jakieś upodobania. Jeśli Twoim ulubionym zwierzątkiem są kotki, to ten kociak zawróci Ci w głowie i skradnie serce.

No może nie tak od razu zachwyci swą urodą. Ale to tylko dlatego, że ten rozkoszny kociak bardzo lubi się bawić na dworze. A jeśli, ktoś lubi zabawy na podwórku to wcześniej, lub później się umorusa, ubrudzi i szczęśliwy wróci do domu. I można by było tak tego kociaka zostawić, gdyby nie to, że przed nami wieczorne wyjście i brudaskom jest tam wstęp wzbroniony. Dlatego woda, mydło i szczotka w dłoń i szorujemy brudaska aż ujrzymy go w całej, ślicznej postaci. Na szczęście nasz kotek kąpiel lubi. Po kąpieli przydał by się odpoczynek i jakieś jedzonko dla zebrania sił. Teraz można wrócić do zabawy i przygotować nowy image dla naszego kotka na imprezę.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, Gry Zwierzęta, i Zabawy dla Dzieci