GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ukryte Zwierzaki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ukryte Zwierzaki (Pet Detective) – Wszystkie dzieciaki lubią zwierzaki:), dlatego też tym razem polecam wszystkim dzieciom grę – zabawę w zwierzęcego detektywa, w której naszym zadaniem jest znaleźć wszystkie ukryte zwierzątka.

Zaczynamy Poszukiwania! kliknij Play aby przejść do pierwszego levelu w którym do znalezienia masz 10 zwierzątek, które sprytnie zakamuflowały się gdzieś na obrazku w pokoju na poddaszu. Znajdź wszystkie w jak najkrótszym czasie aby przejść do kolejnego poziomu gdzie będziesz znów szukać zwierzątek, ale w zupełnie innej scenerii. Jeśli nie uda Ci się pokonać poziomu w wyznaczonym czasie będziesz musiał zacząć grę od początku, ale co tam ważne, że jest fajna zabawa. Niektóre zwierzaki od razu „rzucają” się w oczy, a niektórym trzeba się nieco przypatrzeć.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Aby zdemaskować zwierzę trzeba na nie kliknąć.

Zwierzęcy Detektyw (Pet Detective) bo tak w oryginale nazywa się gierka to bardzo przyjemna gra dla dzieci. Można się przy niej miło zrelaksować szukając coraz to bardziej ukrytych zwierząt. Gra idealnie nada się dla małych dzieci, które świetnie rozpoznają kształty przedmiotów, a już na pewno zwierząt. Zagraj i zrelaksuj się po szkole, pracy czy po wybieganiu po dworze;).

Fajniutkiej zabawy w detektywa!
życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Ukryte Obiekty, i Gry Zwierzęta